Barışık Perde | Boy & En > Bizden  
Hazırlık @ DediTeknoloji.com - 19 Eylül 2014!

Bizden

Bir eve dışarıdan baktığınızda orada yaşayanların kimliklerine ilişkin ipuçlarını önce perdelerden alırız. Nasıl ki kıyafetler insanlara ilişkin ilk izlenimlerimizi belirlerse, perdeler de aynısını evler için yapar. Perdeler aslında ‘dış dünya' ile aramıza koyduğumuz mahremiyet çizgisidir. ‘Dışarıdakilerin' bize ait sırlara göz atmasını bir yanımız istemezken bir yanımız da onlara küçük ipuçları vermek ister. Perde bu anlamıyla dışarıya karşı verilen bir mesajdır da...

Perde şüphesiz bir evin bütün havasını kolayca değiştirebilir. Perde bir evin dekorasyonunu tamamlayan en önemli unsur olsa da her şeyden önce bir ihtiyaçtır. Çünkü akşam olup da evin ışıkları yandığında ilk iş olarak perdelerimizi çekeriz. İşte bu ihtiyacı karşılamak için Barışık Mefruşat, 1976 yılında İzmir Çankaya'da perdelik ve döşemelik kumaş satışına başlamıştır. Sonraki yıllarda iş hacminin genişlemesiyle hem perakende hem de toptan olarak hizmet vermeye devam etmiştir. 1996' da İzmir Karşıyaka' ya taşınmış, proje ve dekorasyon hizmetlerine ağırlık vermiştir. Firmamız perdenin sadece güneşten korunma aracı olarak kullanılması yerine, işlevselliği ve bütünlüğü ile dekorasyonun vazgeçilmez bir parçası olduğunu vurgulayarak çalışmalarını tasarım ve proje bazında sürdürmektedir.

Kuruluşundan günümüze kadar aile şirketi olarak hizmet vermeye devam eden firmamızın uzmanlık konusu, perde tasarımı ve uygulamasıdır. Perde tasarımı haricinde, döşemelik kumaş, ev tekstili ve aksesuarlarla ürün yelpazesini genişletmiştir. Bununla birlikte, otellere özel kumaş tasarımları ve uygulamaları, otel tefrişi konusundaki yılların verdiği tecrübesiyle birçok başarıya imza atmış ve atmaya devam edecektir. Barışık çizgisiyle kendi dikiş atölyemizde, referanslarımızdan kazandığımız bilgi ve tecrübeyle, yaptığımız çalışmaları beğeninize sunmaktayız.

Bu alan ile kendiniz de perde ölçüleriniz alıp bize ulaştırabilirsiniz. Buradan inceleyiniz
Keşif / Ölçü
Uygulama alanını inceleyip gerekli keşif ve ölçülendirme çalışması yapılmaktadır.
Üretim / Dikiş
Seçmiş olduğunuz kumaş ve malzemeler titizlikle beğendiğiniz modellere üretim / dikiş atölyemiz ile uygulanmaktadır.
Uygulama / Montaj
Atölyemizde yapılmış olan üretim uygulama alanında montaj çalışması ile yerinde sorunsuz çalışır hale getirilmektedir.
Kuru Temizleme
Sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda özenle hazırlanmış olan ürünlerinizin temizlenmesi için kuru temizleme hizmetini de sunmaktayız.
Bakım / Tamir
Sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda özenle hazırlanmış olan ürünlerinizin gerekli olan tamir ve bakım hizmetini de sunmaktayız.